Malířské a natěračské práce

Logo firmy Stavby NOWICKÝ

MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE

Veškeré malířské práce a natěračské práce, pracujeme po celé české republice. Rozpočet a doprava zdarma, zdarma vám poradíme, držíme rozumné ceny, rychlé vyřízení zakázky, ručíme za kvalitně odvedenou práci, rádi se vám přizpůsobíme (víkendy, svátky, odpolední hodiny

"Malířské práce provádíme v souladu s moderními trendy. Používáme běžné i speciální pomůcky, které zaručí společně s dodržením doporučených postupů vynikající výsledek. Nejčastěji se při malování používá speciální váleček z měkké plsti. Jeho největší výhodou je velmi rovnoměrné nanášení barvy, prakticky nemožnost udělat na stěnách „kocoury“. Provedení malířských prací válečkem je zároveň velmi čisté."

Kontaktujte nás
Logo firmy Stavby NOWICKÝ

CELKOVÉ MALOVÁNÍ A ÚPRAVY

Malování interiérů provádíme jak barvami tuzemských výrobců, tak i zahraničních. Používáme nejrůznější klasické i nové malířské techniky, včetně těch nejnáročnějších, jako jsou např. fresky nebo úprava interiérů v antickém stylu. Vždy záleží na charakteru prostor, sytosti odstínu a na finančních možnostech zákazníka.
Naši malíři Vám pomohou zorientovat se v současné nabídce a společně s Vámi vyberou to nejvhodnější řešení.
Ať už ale zvolíte jakýkoli způsob dekorace, vždy je potřeba si uvědomit, že každý povrch vypadá 100%, jen když se dokonale vyhladí. Stačí se podívat na tu samou malbu na rovném povrchu, nebo na nedokonale vyhlazených omítkách. Stěny ještě většinou hyzdí drobné trhliny a nerovnosti. Vždy je proto lepší nejdříve provést důkladné vyhlazení podkladu. Někteří nad tím mávnou rukou a prohlásí, že barva to zakryje. My však volíme profesionální přístup, a proto se nemusíte bát, že bychom odvedli nějaké polovičaté řešení. Jsme zde od toho, abychom Vám navrhli možná řešení oprav postižených míst.
Provádíme i zednické práce, případné opravy tedy následně zajistíme prostřednictvím vlastních zaměstnanců.

Vymalovat byt si můžete sami zde

Logo firmy Stavby NOWICKÝ

Malování bytů barvou PRIMALEX

Mužete měnit barvy jednotlivých povrchů ze vzorníku Primalex na objektech - bytový dům, historický dům, rodinný dům a interiéry.

více zde

Barvami DULUX si vymalujte zde

Malování pokojů barvou DULUX Velmi hezké řešení pro vlastní barevné návrhy malování pokojů, malování bytů a kuchyní.

více zde

Skutečné provedení maleb však nechte prosím na nás.